loader

Kompleksowe montaże to nasza specjalność od ponad 20 lat

Już ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalnym montażem kominków, kominów, blatów kuchennych i łazienkowych, a także innych produktów ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych. Każdy montaż starannie przygotowujemy, przy udziale naszych inżynierów w dziale techniczno-produkcyjnym. Każdy z klientów może liczyć na projekt z wizualizacją 3D. Dzięki naszej fachowej obsłudze, która rozpoczyna się już od etapu doradztwa, a kończy na usługach po gwarancji, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom.

Darmowe konsultacje

Montaż poprzedza wizyta w Państwa domu lub konsultacja on-line. Ich celem jest ocena warunków technicznych i określenie możliwości zainstalowania kominka, a także dokładne sprecyzowanie Państwa oczekiwań, a w rezultacie przygotowanie wyceny usługi i wykonanie projektu. Dopiero potem następuje montaż kominka.

Dlaczego my?

FRANKO Centrum Komina jest firmą rodzinną, której właściciele nieustannie i bezpośrednio dbają o właściwy przebieg procesu obsługi klienta. Dlatego nasza oferta jest niezmiennie i doskonale dopasowana do oczekiwań nabywców. Nasze usługi związane są z montażem kominków, a także blatów kuchennych i łazienkowych, które to uzupełniają naszą ofertę, są nadzorowane przez właścicieli, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom rzetelny poziom świadczonych usług, a Państwu spokój i komfort zarówno podczas montażu, jak i po jego zakończeniu.

Bezpośredni szybki kontakt

Nasi doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, w soboty 10-13.

Wygodne metody płatności

Państwa zamówienia mogą być opłacone za pomocą przelewu bankowego lub szybkich płatności Przelewy24

Nasza gwarancja

01.
Indywidualne podejście

- spersonalizowana wycena,
- dedykowany opiekun na etapie doradztwa i montażu,
- opieka posprzedażowa.

02.
Fachowe doradztwo

- najlepsze propozycje uwzględniające warunki techniczne na miejscu inwestycji,
- dobór rozwiązań na bazie 25-letniego doświadczenia w branży kominkowej i kominowej,
- koncentracja na potrzebach klienta.

03.
Dokładne laserowe pomiary

- pomiary dokonywane przez dedykowanych inżynierów,
- przyjazd na miejsce inwestycji w dogodnym terminie,
- konsultacja na miejscu inwestycji.

04.
Profesjonalne projekty

- przygotowanie projektu pod wykonany pomiar,
- profesjonalny projekt wraz z objaśnieniami,
- wizualizacja kominka.

05.
Sprawny i bezpieczny montaż kominków i kominów w dowolnym miejscu w całym kraju

- montaż kominów i kominów w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Zielonej Górze oraz w pozostałych częściach kraju,
- opieka i serwis posprzedażowy.

Nasze wartości

Dzięki nowoczesnej organizacji oraz wieloletniemu doświadczeniu obsługa naszych klientów odbywa się na najwyższym poziomie, o co niezwykle starannie dbamy. Systematycznie wprowadzamy innowacje w obszarze organizacji i naszych produktach, dopasowując się do zmiennych potrzeb naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by jak najlepiej zidentyfikować jego potrzeby i w konsekwencji zrealizować jego marzenia w zakresie budowy kominka.